Прийняли участь в семінарі для нових ОТГ Полтавщини по питанню місцевого розвитку

11 січня 2018 року у приміщенні Полтавського ВП ЦРМС за адресою м. Полтава, вул. Лідова, 10 відбувся семінар «Стратегування в новостворених ОТГ та розробка планів просторового розвитку громад».

Стратегія дає напрямок руху, а від кількості грошей на її реалізацію залежить швидкість цього руху

Мета заходу - створення передумов для якісного виконання громадами своїх завдань відповідно до місцевих просторових характеристик та соціально-економічних умов.

В участі в семінарі приняли голови, профільні заступники новостворених ОТГ, в яких пройшли вибори у 2017 році.

Доповіді робили:

Було 3 доповіді, які ви можете переглянути (посилання на PDF документи):

1. Історія та сучасний стан стратегічного планування розвитку територій в Україні
  2. Розробка середньострокового плану розвитку громади
  3. Планування територій та управління їх розвитком

Потрібно підготувати стратегічний план розвитку територіальної громади і можливо після цього вийде отримати додаткові інвестиції від держави чи іноземних інвесторій на розвиток нашого регіону.