Оголошення щодо проведення презентації та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план території елеватора в межах населеного пункту с. Руденківка Новосанжарського району Полтавської області.

Оголошується проведення презентації та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план території елеватора в межах населеного пункту с. Руденківка Новосанжарського району Полтавської області».

Метою даної роботи єуточнити та визначити:

• планувальну структуру і, просторову композицію, параметри забудови та ландшафтної організації території проектування;
  • формування принципів планувальної організації забудови земельної ділянки з кадастровим номером 5323485501:01:001:0663 орієнтовною площею 6,2873 га;
  • всі планувальні обмеження використання території проектування згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами;
  • містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки;
  • забезпечення комплексності забудови території;
  • доцільність, обсяги, послідовність будівництва;

Визначення можливості розміщення елеватора на території зруйнованого консервного заводу за адресою: Полтавська обл., Новосанжарський р-н., с. Руденківка, вул. Миру,69.

Замовник містобудівної документації – виконавчий комітет Руденківської сільської ради. Адреса: 39323, Україна, Полтавська обл., Новосанжарський р-н., с. Руденківка, вул. Центральна,13. Розробник - ФО-П Дронь М.С.

Ознайомитися з проектом містобудівної документації можна в приміщенні Руденківської сільської ради та на офіційному веб-сайті уповноваженого органу.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій –виконавчий комітет Руденківської сільської ради. Термін подання пропозицій – на протязі місяця з моменту публікації даного оголошення. Презентація проекту містобудівної документації відбудеться у приміщенні Руденківської сільської ради 17.02.2020 о 10.00 годині.