НОВОСАНЖАРСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Новосанжарська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості Директор Палько Лариса Борисівна Адреса : смт. Нові Санжари, вул. Пролетарська, 2в Телефон: (05344)31173 Факс (05344) 31047 Ел.пошта : cz1616@czpoltava.gov.ua Сайт : http://pol.dcz.gov.ua/ Фейсбук : www.facebook.com/Новосанжарська-районна-філія-Полтавського-обласного-центру-зайнятості-1663125947256489/ # # # Послуги, які надає громадянам державна служба зайнятості:** * • професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях; ** * • профорієнтація; ** * • пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру у порядку;** * • надання роботодавцям, які працевлаштовують громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону України «Про зайнятість населення», компенсації відповідно до статті 26 Закону України «Про зайнятість населення»;** * • надання роботодавцям - суб'єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних, компенсації відповідно до статті 27 Закону України «Про зайнятість населення»;** * • надання ваучера для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності відповідно до статті 30 Закону України «Про зайнятість населення»;** * • здійснення заходів сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб відповідно до статті 24-1 Закону України «Про зайнятість населення»;** * • інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням.** * Послуги, які надає роботодавцям державна служба зайнятості** * • Інформування про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці;** * • інформування роботодавців відповідно до профілю підприємств про професійно-кваліфікаційний склад осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості (далі ЦЗ), в тому числі про осіб, які шукають роботу і мають унікальні (рідкісні) професії, спеціальності або особисті якості;** * • вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом; • здійснення на замовлення роботодавця підбору необхідних працівників із використанням психодіагностичних методик: проведення тестування, оцінка та інтерпретація результатів;** * • задоволення потреб роботодавців у тимчасових працівниках для виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру;** * • допомога в оперативному підборі необхідних кадрів шляхом представлення вакансій для потенційних працівників в ході проведення ярмарок вакансій;** * • організація підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреби роботодавців у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві;** * • стимулювання діяльності роботодавців, спрямованої на створення нових робочих місць шляхом щомісячної компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;** * • надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці працевлаштованих осіб з числа внутрішньо переміщених осіб та компенсації витрат роботодавця, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, на перепідготовку та підвищення кваліфікації;** * • зняття з реєстрації трудових договорів між фізичними особами-підприємцями та найманими працівниками, зареєстрованими в СЗ до 01.01.2015 року;** * • надання комплексу спеціальних послуг у розв’язанні проблеми роботи із трудовим колективом в ситуації запланованого вивільнення працівників;** * • допомога у підготовці текстів оголошень про вільні робочі місця (вакансії) для їх розміщення у ЄІАС, засобах масової інформації і пошук кадрів;** * • сприяння у проведенні роботодавцями співбесід із кандидатами на робочі місця та організація зустрічей з шукачами роботи, у тому числі у центрах зайнятості;** * • проведення семінарів для роботодавців, у тому числі з питань працевлаштування інвалідів;** * • надання консультацій щодо виконання певних норм законодавства про працю і зайнятість, державне соціальне страхування на випадок безробіття, у тому числі з питань вивільнення працівників, працевлаштування громадян, які не здатні конкурувати на ринку праці, з питань використання праці іноземців тощо;** * • надання консультацій особам з питань організації та провадження підприємницької діяльності.** * ** * Послуги надаються державною службою зайнятості безкоштовно.
Виділіть текст, а потім натисніть комбінацію Ctrl + Enter для того щоб повідомити про неї адміністратору сайта.